Data publikacji:

Znaleziono 307 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2024-04-21 18:51:40 | komentarze () | Piłka nożna

PODZIAŁ PUNKTÓW

Remis po wyrównanej i zaciętej walce. W meczu IV ligi piłki nożnej WKS Gryf Wejherowo podzielił się punktami z KS Anioły Garczegorze. Mecz na Wzgórzu Wolności zakończył się remisem 1:1.

2024-04-15 12:44:20 | komentarze () | Piłka ręczna

LIDER WYGRYWA W WEJHEROWIE

Sama ambicja to jednak za mało na lidera. Wyszkolenie techniczne, przygotowanie fizyczne i zmysł taktyczny zdecydowały o wygranej Gwardii Koszalin w starciu z Tytanami Wejherowo. Nasi szczypiorniści tylko na początku meczu byli równorzędnym partnerem dla ekipy gości.

2024-04-11 13:39:40 | komentarze () | Piłka nożna

PUCHAROWA PORAŻKA

Nasi piłkarze nie zachwycają w lidze, a teraz także odpadają z rozgrywek pucharowych. We środę WKS Gryf Wejherowo uległ na własnym boisku, po serii rzutów karnych, ekipie KS Sparta Sycewice. Tym samym przygoda żółto-czarnych z rozgrywkami o Puchar Polski edycji 2023/2024 definitywnie się zakończyła.

2024-04-09 15:44:30 | komentarze () | Piłka nożna

A JEDNAK REMIS...

Szalony mecz, w którym najpierw Gryf zawodził na całej linii aby później całkowicie odmienić losy spotkania i to grając w osłabieniu. Kibice na Wzgórzu Wolności przeżywali huśtawkę nastrojów. Ostatecznie mecz z drużyną rezerw Raduni Stężyca zakończył się remisem 3:3.

2024-04-07 18:57:14 | komentarze () | Piłka ręczna

DWA OBLICZA TYTANÓW

Porażka w Obornika. W rozgrywkach I ligi piłki ręcznej, w minioną sobotę KS Tytani Wejherowo przegrali na wyjeździe 32:40 z SKF KPR Sparta Oborniki. Losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej połowie, w której to gospodarze zagrali efektownie i skutecznie.

2024-03-25 10:18:00 | komentarze () | Piłka nożna

KOLEJNA PORAŻKA

Gorzką pigułkę musieli przełknąć wejherowscy kibice. W sobotę, piłkarze WKS Gryf Wejherowo przegrali na własnym boisku 1:3 z Pogonią Lębork. Żółto-czarni wciąż pozostają bez zwycięstwa w tym roku.

2024-03-24 21:39:51 | komentarze () | Piłka ręczna

CENNE ZWYCIĘSTWO

Szczypiorniści KS Tytani Wejherowo zafundowali kibicom prawdziwy horror. Na szczęście z happy endem. Żółto-czerwoni, po szalenie zaciętym meczu, wyszarpali zwycięstwo 28:27 nad UKS Jedynka KODO Morąg. Bramka na wagę zwycięstwa padła na sekundy przed końcową syreną.

2024-03-10 16:41:12 | komentarze () | Piłka ręczna

WYSOKA PRZEGRANA

Drugą porażkę z rzędu zanotowali nasi szczypiorniści. Tym razem ulegli na wyjeździe SMS ZPRP Kwidzyn 26:37. Powtórzyła się sytuacja sprzed tygodnia. Nasza drużyna prowadziła po pierwszej połowie i znowu w drugiej roztrwoniła swoją przewagę.

2024-03-04 10:21:12 | komentarze () | Piłka nożna

NA POCZĄTEK REMIS

Po zimowej przerwie rozgrywki IV ligi piłki nożnej wznowiły rozgrywki. W pierwszym meczu w tym roku WKS Gryf Wejherowo zremisował na własnym boisku 1:1 z MKS Start Miastko.

2024-03-04 10:13:46 | komentarze () | Piłka ręczna

TYTANI NA TARCZY

Miłe złego początki. Szczypiorniści KS Tytani Wejherowo bardzo długo utrzymywali korzystny wynik z Aqua-Instal Jeziorak Iława ale w samej końcówce wypuścili zwycięstwo z rąk. W sobotnim meczu I ligi piłki ręcznej nasza drużyna zanotowała pierwszą w tym roku porażkę.